Informace o společnosti ADAPT print s.r.o.

Jsme tu pro Vás od roku 1994.

Společnost ADAPT print s.r.o. vznikla v červnu roku 1994 v právnické formě fyzická osoba. Svoji činnost zahájila výrobou fóliopísma, ke kterému začala v únoru roku 2000 nabízet i služby z oblasti tampónového tisku. Abychom ale zákazníkům mohli zajistit kompletní tiskařský servis, rozšířili jsme později naše služby ještě o sítotisk.

Sídlo společnosti ADAPT print s.r.o. - Zábělská ul. 106 Firemní automobil Škoda Fabia Combi Vzorkovna reklamních předmětů a textilií Vzorkovna reklamních předmětů a textilií Vzorkovna reklamních předmětů a textilií

Kvalita práce a osobní přístup

Naším hlavním kritériem je vysoká kvalita práce, preciznost a profesionální přístup k zákazníkovi, na jehož potřeby jsme schopni velmi pružně reagovat. Po úspěšném zavedení na trh, kdy jsme postupně rozšířili výrobu o nové technologie, byla firma v červenci roku 2000 transformována na právní formu "s.r.o.". Společnost ADAPT print s.r.o. má 100% český kapitál a 16 stálých zaměstnanců. Mnohaleté zkušenosti v oboru, profesionální technické zázemí a kreativní myšlení nám dovolují poskytnout zákazníkovi prvotřídní full service v oblasti reklamy a prezentace.

Společnost ADAPT print je členem Asociace sítotisku a digitálního tisku ČR.

Společnost ADAPT print s.r.o. je členem Asociace sítotisku a digitálního tisku ČR.

Naše společnost působí v Plzeňském kraji, ve Středočeském a Jihočeském kraji, ale také v zemích Evropské unie - Německo, Rakousko atd.

 

KE STAŽENÍ

Výpis z obchodního rejstříku
(soubor ve formátu PDF, 360kB)

Výpis z živnostenského rejstříku
(soubor ve formátu PDF, 140kB)

Wallpaper s logem ADAPT print
(soubor ve formátu JPG,1680 x 1050, 1271kB)

PODPORUJEME